• https://www.facebook.com/Trikeverde/

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Cem ÖZBAŞOĞLU (02/04/2019 15:31)
Konu : Recumbent trike bisiklet
Mesaj : İyi çalışmalar, ben Tarsus-Mersin sen yazıyorum. Recumbent Trike Bisiklet model ve fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorum... ve nasıl tedarik edebilirim?
cengiz (02/04/2018 13:37)
Konu : satın alma
Mesaj : Bsikletinizden satın almak istiyorum. Ancak yeterli teknik bilgi ve fiyat bilgisi bulamadım.Bayileriniz var mı?
Mustafa Yeniçeri (10/01/2018 22:00)
Konu : İlgi
Mesaj : 2009 Roma-Mekke turunda bir Alman kendi yapımı olan iki tekrlekli bu sisteme benzer bir bisikletle gelmişti. Özellikle yokuş performansı çok iyiydi. Başarılar diliyorum.
salman koyuncu (01/03/2017 10:04)
Konu : fiyat bilgisi
Mesaj : İyi çalışmalar,
bisikletlerin fiyatları hakkında bilgi alabilirmiyim. sipariş veririsek Fethiye ye ne kadar zamanda ve gönderebilirsiniz. Teşekkürler.
uğur kara (15/01/2017 01:16)
Konu : model hakkında
Mesaj : selamlar öncelikle bu başarınızdan dolayı tüm ekibinizi tebrik etmeyi bir borç bilirim birincisi üretimde olan modelinizin fiyat çerçevesi bilgisi ve avrupa da üretilen modellerden daha sade olması ve tanıtımının reklamının neden bu kadar az olduğunu merak etmekteyim bazı sitelerde daha detaylı modellerin planları (https://aazzaa.de/) ücretsiz sunulmakta ama yapımını yapacak kimlerdir bunu bilmek
Doğan Arşiray (07/01/2017 11:12)
Konu : ELektrik
Mesaj : Tebrik ederim. Çok başarılı. Bence tek eksik zincire ek tahrik sağlayacak 36 volt bir fırçasız elektrik motoru. Pedelec şekilde çalışacaktır.
doğan (28/12/2016 22:14)
Konu : öneri
Mesaj : öncelikle helal olsun.bunu kapalı yani kabinli vemobile şekline çevirebilirseniz gerçekten çok alıcısı olur yağmurdan çamurdan koruyacak şehiriçi kısamesafelerde felan istege göre elektriklide olacak tmmdır mevzu ozman. saygılar.
Anıl ACAR (18/12/2016 15:33)
Konu : öneri
Mesaj : Öncelikle böyle bir bisikleti bizim hizmetimize sunduğunuz için gerçekten teşekkür ederim. Sürüş esnasında sürücünün görüş açısının diğer bisikletlere göre çok daha fazla olması sebebiyle bisikletin çok daha iyi bir seyir keyfi verebileceğini düşünüyorum.Sayfanızı incelediğimde bisikletin süspansiyon sisteminin olmadığını gördüm buda uzun tur ve gezilerde bozuk veya toprak yol üstünde sarsıntıdan ötürü sıkıntı olabileceğini düşünüyorum. Herhangi bir çalışmanız var mıdır yada müşteri isteğine göre bisiklette değişiklikler yapabiliyor musunuz? şirketinizin büyüyüp, gelişmesi dileğiyle iyi günler dilerim.
Fikret Öztürk (18/06/2016 12:59)
Konu : Öneri
Mesaj : 6 senedir bisiklet ile tur yapıyorum. Aynı zamanda www.bisikletgezginleri.com isimli site yöneticisiyim. Öncelikle bu tür bisikleti Türkiye'de ürettiğiniz için sizleri tebrik ediyorum. Recumbent bisikletler konfor açısından diğerlerinden daha avantajlı. Modelinizi biraz daha geliştirip profesyonel bir tur bisikleti haline getirmeniz durumunda bende almayı düşünüyorum. Mesela vites sayısının arttırılması donanımının biraz daha üst seviyelere çıkarılması, vs. Ayrıca önde tek arkada çift teker olan bir modelin uzun turlar için daha performanslı olabileceğini düşünüyorum.
Feryal DUMAN (22/11/2015 18:31)
Konu : Trikeverde
Mesaj : Böyle ilginç bir ürünü Türkiye'de ürettiğiniz için tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum. Antalya'da temsilciniz bulunuyor mu ?
Teşekkürler..
can kerem benzer (27/04/2015 00:18)
Konu : MERHABA
Mesaj : Merhaba, ben aranıza yeni katıldım , Geç keşfettim hata benim :)
Ben Recumbent denen modelden bir bisiklete sahip olmak istiyorum yani sizinde resimlerini paylaştığınız modelller, ne yapabilirim ? Bana yardımcı olur musunuz lütfen rica etsem
süleyman korhan karaman (13/04/2015 23:49)
Konu : satış
Mesaj : ankaradayım nasıl alabilirim?
girayhan (09/04/2015 17:24)
Konu : sipariş
Mesaj : Sipariş üzerinemi satış yapiyorsunuz yoksa stogunuzda varmı bisikletler
İhsan Dinç (07/03/2015 13:39)
Konu : Ortadan katlanır olması, kullanımını yaygınlaştıracaktır.
Mesaj : Merhabalar arkadaşlar,

Trike bisikleti, garajı olan ya da yazlık/köy alanlarında kullanımını sınırlandırmamak üzere, metropol şehirlerde de kullanımını ve tercih edilirliliğini yaygınlaştırmak üzere mevcut modele ortadan katlanır özellik ilave edilmesi yerinde olacaktır.
Fuarda gördüğüm ancak söz konusu bisikleti dışarıda bırakma zorunluğu sebebiyle alamadım. Ancak aynı model ortadan katlanır olması, söz konusu bisikleti balkona yerleştirebilme imkanı sağlayacaktı ve hemen satın alabilecektim.
Ortadan katlanır modelleri Avrupa ülkelerinde mevcut hem araba ile nakli hem de balkona, odanın bir köşesinde muhafaza edebilme adına büyük kolaylık ve dolayısıyla her kesimden insanların tercih sebebiyetini artıracaktır.

Bu konuda yakın zamanda bir çalışma yapmayı düşünür müsünüz?
Bu tarif ettiğim özelliği ve yine fuarda da tarafıma verilen bilgilendirme çerçevesinde göbekten vites değil de dışardan attırmalı 21 vites olarak üretilebilir olması durumunda satın alabileceğim.

Çalışmalarınızda sınırsız başarılar.
"İhsan Bey,söylediğiniz doğru ortadan katlanır olması flexibilite getirecektir.Bizim bu konuda çalışmamız var .Katlanır olması ilave bir bedel getirecektir.Girdiğiniz sitelerden bu bisikletlerin fiyatlarını da görebilirsiniz.3x7 modeli denemeleri 1 ay içinde bitecek.Katlama sistemi için şu an gün veremiyoruz.Pres kalıbı yaptırmamız gerekiyor.İlginiz için teşekkürler."
Bahadır Eği
Ali Osman Erdaş (06/03/2015 14:14)
Konu : Tebrik
Mesaj : Hayırlı olsun
Allah bol kazançlar versin.
Emin Sarıdağ (01/03/2015 19:49)
Konu : Tebrik ve sipariş
Mesaj : Yürekten tebrik ederim muazzam bir iş çıkmış. Konfigürasyon da değişiklik yapma şansımız var mı vites Grubu gibi veya sadece kadro olarak alabilir miyim. Fiyat bilgisine nasıl ulaşabilirim
"Emin Bey ilginiz için çok teşekkürler.Biz Almanya şehir içi kullanımı için Nexus göbekleri kullandık.Türkiyede maliyeti düşürebilmek için Nexus 7 vites yerine Nexus 3 vites koyduk ama vites kolu Nexus 7 için yani ilerde Nexus 7'ye sadece göbek alarak dönüşüm olabilir.Açık tip vitesler için çalışıyoruz özellikle İstanbul adalarda kullanmak üzere.2 hafta ,ç,nde 3x8 veya 3x7 bir modeli siteden görebilirsiniz.Seri üretim yapıldığı için komponenetler 1 yıl önceden yurtdışından temin edilmek zorunda .Kadro olarak satış için şu an bir çalışma yok ama araştıracağız..Slm"
Bahadır Egi
İhsan Dinç (01/03/2015 12:45)
Konu : Tebrikler :)
Mesaj : Yurt dışında gördüğümüz farklılıkları yerli üretim olarak ülkemize ulaştırmanız mükemmel bir çalışma oldu.
Sizler tebrik ederim, bu güzel çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Bu tür bisikletin ülkemizde henüz adı bile belli değil; yatar bisiklet, üç tekerli bisiklet vb. yorumlar, bakalım hani isim daha yaygınlık bulacak :)

Yerli üretmiş olduğunuz bisiklete ilgi duyuyorum.
Sormak istediğim;
1- Arka teker göbekten 3 vites, farklı şartlarda yetersiz gelebilir diye düşünüyorum. Acaba arka tekerdeki vites sistemini dıştan aktarmalı 21 vites şeklinde düzenlenebilir mi?
2- Ortadan katlanabilir hale getirilebilir mi?

3- Gövde profili ağırlığı nedir, demir mi yoksa hafif aleminyum mu?

Başarılar, teşekkürler.
Ayduygu (22/02/2015 21:04)
Konu : Tebrik
Mesaj : Bisiklet her zaman dizlerin en büyük dostudur demişti gittiğim bir ortopedist. Tecrübem bunu doğrulamakta ama bir yaştan sonra boyun düşmanı oluyor bisiklet.Bence trikeverde'nin en değerli özelliği boynumuza dost bir bisiklet konsepti oluşturması. Böylesi bir innovasyonun melekette yeşermesine tanık olduğum için mutluyum. Tabi bu Bahadır'dan yeni bir güzellik; bisiklet sevdalısı Özcan'ın sayesinde... Elinize sağlık arkadaşlar - standınız müşteriyle dolsun. Genç modelini ne zaman çıkarıyorsunuz - Trikeverde'ye ailecek talibiz...
Emin (10/01/2015 20:25)
Konu : sipariş
Mesaj : Ne zaman sipariş verebiliriz ve fiyat bilgisi alabilirmiyim
"Emin Bey ilginiz için çok teşekkürler,şu anda Şubat ayında İstanbulda yapılacak bisiklet fuarına hazırlanıyoruz,bisikletler o zaman piyasaya çıkacak.2 model var .Sİtemiz 1 ay içinde yenilenecek.Yeni modeli de orada görebilirsiniz. "
Bahadır Egi
Bülent ŞAN (07/01/2015 14:26)
Konu : Trikeverde
Mesaj : Harika bir tasarım. Üstü kapalı modeli de düşünülmeli. Başarılar ve tebrikler.
"Bülent Bey ilginiz için çok teşekkürler,şu anda Şubat ayında İstanbulda yapılacak bisiklet fuarına hazırlanıyoruz,bisikletler o zaman piyasaya çıkacak.2 model var .Sİtemiz 1 ay içinde yenilenecek.Yeni modeli de orada görebilirsiniz. "
Bahadır Egi
 1 
Hava Durumu
Basında Trikeverde
Yurtdışından recumbent trike videoları